Haber

Garanti BBVA, Türkiye’nin En İyi Bireysel Bankası seçildi

Üst üste beşinci kez ödüle layık görülen Garanti BBVA, Türkiye’den bu başarıyı elde eden ilk banka oldu. Garanti BBVA aynı zamanda, Avrupa’da yayınlanan European CEO Magazine tarafından da ikinci defa Avrupa’nın En İyi Bireysel Bankası ödülüne layık görüldü.

Garanti BBVA, üst üste 5. kez ödül almasını sağlayan bireysel bankacılık faaliyetleri kapsamında, 2018 yılında 15 milyon bireysel bankacılık müşterisine hizmet verirken, 324 bin bireysel müşterisini otomobil sahibi, 518 bin müşterisini de ev sahibi yaptı. Garanti BBVA ayrıca, yılın ikinci çeyrek sonuçlarına göre özel bankalar arasında hem bireysel krediler hem de vadeli tasarruf mevduatında en çok tercih edilen banka olarak ilk sıraya yerleşti.

Konuyla ilgili görüş bildiren Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Akten, “Garanti BBVA olarak, bankacılığın geleceğini doğru okuyarak, bir dönüşüm yolculuğuna başladık ve bu yolda devam ediyoruz.

Bireysel bankacılıkta sayısı sürekli artan müşterilerimizle ilişkilerimizi derinleştirip, müşteri memnuniyeti ve sadakatine odaklanıyoruz. Dijitalleşmeye yaptığımız yatırım, güçlü teknolojik altyapımız, zengin ürün yelpazemiz, verimli ve dinamik süreç yönetimimizle de müşteri deneyimini iyileştiriyor ve hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Müşterilerimizin bulunduğu her platformda onlara kusursuz bir deneyim yaşatmak ve her türlü bankacılık hizmetini sunabilmek vizyonuyla hareket ediyoruz. Amacımız, “Çağın olanaklarını herkese sunmak”. Yeni hizmet modelimiz de her yönüyle mükemmel bir bankacılık deneyimi sunarak, dijital dünyanın tüm faydalarını yaşatıyor. Müşteriye özel sunduğumuz teklifler ve iletişim, bizimle ilişkilerinin kalitesini artırıyor. Bu çalışmalarımızın, World Finance tarafından takdir edilmesi ve bireysel bankacılık alanında üst üste beşinci kez Türkiye’nin en iyisi seçilmekten büyük gurur duyduk. Bunun yanı sıra Avrupa’nın en saygın yayınlarından European CEO Magazine tarafından da bir kez daha Avrupa’nın En İyi Bireysel Bankası seçilmek bizi çok mutlu etti. Bireysel bankacılıkta ‘Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyisi’ olarak, yenilikçi ve fark yaratan hizmetlerimizle müşterilerimize en iyisini sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Leave A Reply